Вниз сторінки Назад SE “Zakarpatstandartmetrologia”
3, Tykha str, Uzhgorod, 88000, Ukraine
phone/fax #+38 0312 613019

e-mail: zdcsms@ukrpost.ua
 
 
Герб
  Вниз сторінки Вперед ДП "Закарпаттястандартметрологія"
Україна, 88000, м.Ужгород, вул. Тиха, 3
тел/факс: (0312)613019

e-mail: zdcsms@ukrpost.ua
 
Державне підприємство
"Закарпатський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації"

Старт
Про нас
Метрологія
Сертифікація
Випробування продукції
Стандартизація та інформаційні послуги
Основні закони
Новини
Наші колеги
Контакти
Зворотній зв`язок


cертифікати


декларації


Щодо роботи Органу з сертифікації ДП "Закарпаттястандартметрологія" у сфері оцінки з відповідності

Фінансова звітність


Зразок листа для проведення метрологічної повірки

Про підприємства
ПРЕС-РЕЛІЗИ
Про підприємства
:: 10.08.2012 ::

Дочірнє підприємство "Албіон Гроуп"

Реквізити:

вул. Леніна, 252

с. Іза

Хустський район

тел./факс: (03142) 4-52-21, 5-60-39, 5-60-38

e-mail: kiev@albion.ua

http:\\www.albion.ua

Директор - Лях Василь Михайлович

Дочірнє підприємство "Албіон Гроуп" - структурний підрозділ Товариства з обмеженою відповідальністю "Албіон Гроуп" Чеської Республіки - підприємство, яке з 2004 року успішно займається виробництвом і розповсюдженням басейнів поліпропіленових, плівкових, зі скловолокна, СПА басейнів, комплектуючих та павільйонів, установок біологічного очищення побутових стічних вод BIO CWT.

Виробництво, організоване в курортній місцевості Закарпатської області, з дотриманням провідних вітчизняних і закордонних технологій, є достатньо гнучкою структурою, яка динамічно розвивається. Професіоналізм та креативність співробітників дозволила компанії в короткі терміни стати стабільним лідером на українському ринку.

Установка біологічного очищення побутових стічних вод BIO CWT С-4

Установка біологічного очищення побутових стічних вод BIO CWT С-4 є достойним представником локальних систем каналізації з глибокою біологічною очисткою стічних вод. В основі технології лежить концепція "біологічного спалення" або перетворення відходів життєдіяльності людини на продукти, що не забруднюють навколишнє середовище і придатні для подальшого використання, а саме технічну воду та мінеральне добриво. При розробці установки інженерні рішення були спрямовані на забезпечення високої якості очищення води, стабільності роботи та простоти конструкції при незначних капіталовкладеннях та енергозатратах.

Установка BIO CWT С-4 це: надзвичайно високий ступінь очистки (до 95%); гарантована відсутність неприємних запахів під час роботи; екологічна безпека; низька енергоємність; можливість роботи в умовах низьких температур; висока міцність, пластичність й абсолютна відсутність корозії; можливість встановлення на щільно забудованій території; можливість тривалої роботи без поступлення стоків; великий термін експлуатації (понад 50 років).Мале приватне підприємство "Алекс"

Реквізити:

вул. М. Машкіна, 1

м. Свалява

тел. (03133) 7-41-95

факс: (03133) 7-41-91

e-mail: post@alex.com.ua

http://www.alex.com.ua

Генеральний директор - Удворгелі Євген Оттович

Компанія "Алекс" заснована в 1995 році, з того часу сумлінно працює піклуючись про людей і забезпечує своїх споживачів якісною мінеральною водою у первозданній чистоті. За допомогою сучасних технологій підприємство здійснює фасування вод мінеральних природно лікувально-столових сильногазованих: "Поляна Купель", "Поляна Квасова-8", "Лужанська-3" у ПЕТ-пляшках. Головна особливість виробництва - процес розливу, в наслідок якого зберігається весь природний мінеральний склад води.

Вода мінеральна природна лікувально-столова "Поляна Купель" сильногазована

Найвідоміше унікальне джерело мінеральної води України "Поляна Купель" зародилося в глибинах гірського масиву Карпат. Природно газована мінеральна вода - кришталево прозора, з приємним, злегка солонуватим смаком. Понад 500 років вона зберігає унікальний первозданний склад. Воду видобувають зі свердловини, що сягає глибини 200 метрів.

"Поляна Купель" - найтитулованіша вода в Україні. Рекомендована для профілактики та лікування різних захворювань, зміцнює імунітет, відновлює втрату мікроелементів. Її корисно вживати як столовий щоденний напій для дорослих і дітей.Медичний центр ПП "АСТРА-ДІА"

Реквізити:

юридична адреса -

пров. Будівельників, 10

м. Тячів

місце розташування -

м. Ужгород

пров. Шевченка, 23

тел. (0312)644675

E-mail:info@astra-dia.com.ua

Керівник підприємства - Лазар Неля Миколаївна

Приватна медична лабораторія "АСТРА-ДІА" успішно працює для забезпечення населення якісними, достовірними аналізами. Це можливо завдяки сучасному лабораторному обладнанню, кваліфікованому персоналу, мережі маніпуляційних кабінетів (пунктів забору аналізів) в області та спеціальному програмному забезпеченню, яке дозволяє швидко та конфіденційно проводити обмін інформацією (результатами аналізів) між пунктами забору аналізів, об'єднуючи все в єдину загальну інформаційну систему.

Колектив компанії не перестає розвиватися й удосконалюватися дбаючи про здоров'я громадян.

Основним принципом роботи медичного центру "АСТРА-ДІЯ" є те, що кожен закарпатець заслуговує на сучасну лабораторну діагностику світового рівня якості та достовірності.Товариство з обмеженою відповідальністю "АТЛАНТ"

Реквізити:

вул. Колгоспна, 3а

м. Хуст

тел./факс: (03142)5-13-05, 442-77

е-mail: atlant5@ukr.net

Генеральний директор - Ляшко Олександр Васильович

Одна з компаній на Закарпатському ринку, що виготовляє продукцію з деревини - профільно-погонних виробів, дерев'яних вікон та дверей. На базі сучасних технологій підприємство з кожним роком вдосконалює виготовлення продукції.

Блоки віконні дерев'яні з однокамерними та двокамерними склопакетами

На ТзОВ "АТЛАНТ" проводять повний цикл виробництва. Компанія на кожному етапі здійснює контроль якості. Продукцію, а саме блоки дверні дерев'яні та віконні дерев'яні з однокамерними й двокамерними склопакетами, виготовляють з екологічно чистої деревини. Фурнітура і комплектуючі провідних європейських фірм забезпечують тривалий строк експлуатації виробів, а лако-фарбові покриття на водній основі є нешкідливими та протистоять атмосферному впливу. Блоки віконні дерев'яні зручні у використанні, створюють затишок у оселі, а також користуються високим попитом споживачів не тільки через їхній естетичний вигляд, але і через екологічну чистоту. Продукція сертифікована.Товариство з обмеженою відповідальністю "Закарпатська продовольча група"

Реквізити:

вул. Пряшівська-бічна, 4

м. Мукачево

тел. (03131)54429; (03131)54432

Керівник підприємства - Поп Василь Мартинович

Підприємство засноване в 2001 році та має мережу сучасних магазинів "Барва" і гуртових баз на територiї м. Мукачево та Закарпатської областi. Основні види дiяльностi ТОВ "Закарпатська продовольча група" - оптова торгiвля алкогольними напоями та тютюновими виробами, роздрiбна торгiвля в неспецiалiзованих магазинах переважно з продовольчим асортиментом.

Перший супермаркет мережі "Барва" був відкритий в м. Ужгород в 2006 році. На сьогоднішній день мережа складається з 8 магазинів (м. Мукачево, м. Тячів, м. Ужгород, м. Хуст, м. Іршава, м. Виноградів, м. Свалява, м. Берегово).

Кожен із супермаркетів "Барва", пропонує покупцям широкий вибір товару, прекрасний сервіс та прийнятні ціни. У магазинах нараховують близько 20-ти тисяч найменувань, чимала частина власного виробництва, зокрема кондитерські, хлібобулочні, м'ясні, рибні вироби тощо. Досвідчені кухарі та кулінари мережі супермаркетів "Барва" готують смачні та корисні страви.

Майже кожен магазин має власні пекарні та кондитерські цехи завдяки яким покупці завжди можуть придбати свіжий, ароматний хліб та іншу фірмову випічку, смачні торти, ніжні бісквіти, еклери, кекси, весільні торти тощо.Товариство з обмеженою відповідальністю "Гранд Готель Пилипець"

Реквізити:

с. Пилипець, 352

Міжгірський район

тел. (03146) 2-50-75

e-mail: info@grandhotelpylypets.com

Директор - Оніщук Оксана Миколаївна

Послуги з тимчасового розміщення (проживання):

готельний комплекс "Гранд Готель Пилипець"

Готельний комплекс "Гранд Готель Пилипець" відповідає європейським стандартам 4* - зіркових готелів. До складу комплексу входять: готель на 62 номери, які розраховані на 124 ліжко-місця; розкішний ресторан на 76 посадочних місць, з терасою; банкетний зал на 42 посадочних місць; сучасний лоббі-бар на 20 посадочних місць; конференц-зал на 45 посадочних місць з аудіо та відео технічним забезпеченням і доступом до інтернету, що ідеально підійде для проведення ділових переговорів, коференцій, семінарів. Також у розпорядженні відвідувачів більярдна, тренажерна зала, джакузі, сауна з басейном, місця для паркування автотранспорту з цілодобовою охороною. До послуг гостей комфортабельні номери облаштовані зручними меблями, ортопедичними матрацами, телефоном, LCD-телевізором із кабельним телебаченням (20 каналів), міні-баром, міні-сейфом, феном і міні-парфумерією, халатами й одноразовими капцями в кожному номері.

Приємний сюрприз від шеф-кухаря порадує гастрономічні вподобання кожного клієнта неймовірними кулінарними шедеврами.

В лоббі-барі готельного комплексу пропонують вишукані десерти, натуральні соки, алкогольні та безалкогольні напої, коктейлі, каву "по-закарпатськи", яка здивує навіть найвибагливіших любителів кави.

Готельний комплекс "Гранд Готель Пилипець" пропонує повний комплекс послуг, що включають проживання, харчування, екскурсійно-розважальну програму, катання на лижах, відвідання водоспаду Шипіт та багато іншого.

Основний приорітет у роботі готелю забезпечити гостей комфортабельним перебуванням за допомогою високого рівня стандартів та сервісу.Товариство з обмеженою відповідальністю "Корадо Каннінг Інкорпорейтед"

Реквізити:

вул. Калініна, 51/1

с. Ракошино

Мукачівський р-н

Тел/факс. (03131)74-102, (03131)74-103

e-mail: office@canninger.com

Голова правління - Олефіренко Юлія Миколаївна

Підприємство - лідер серед виробників плодоовочевої консервації в Україні.

Завод пропонує консервацію в наступному асортименті: горошок зелений, квасоля, гриби, огірки, хрін, хрін з буряком, томати, томатна паста, гірчиця, ікра кабачкова - під ТМ "ЕКОсвіт", "Каннінгер" та "Privat Lebel".

Нові види пакування, що застосовують на підприємстві, забезпечують не тільки надійну доставку товару, зручність для продавця, але і відмінний зовнішній вигляд продукції.

Налагоджена система контролю якості, працює на всіх етапах виробництва: від ретельно відібраної сировини до готового продукту на складі, гарантуючи високу європейську якість.

Продукція, що випускається заводом, неодноразово нагороджувалася срібними, бронзовими медалями та грамотами на престижних міжнародних виставках WORLD FOOD 2004, 2005 років, м. Москва. У 2008 році підприємство стало фіналістом Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) "100 кращих товарів України", а у 2011 році - переможцем.

Працівники ТОВ "Корадо Каннінг Інкорпорейтед" - фахівці високого рівня, професіонали своєї справи з багаторічним досвідом роботи у сфері виробництва плодоовочевої консервації, які працюють з повною віддачею, старанно та наполегливо.Товариство з обмеженою відповідальністю "КОТНАР-М"

Реквізити:

вул. Ракоці Ференца II, 274/А

с. Мужієво

Берегівський район

тел. (03141) 4-34-30

факс: (03141) 4-34-30

e-mail: cotnar@gmail.com

http:\\www.cotnar.com

Директор - Пейтер Людвиг Алайошович

Одне з найбільших виноробних підприємств України. Компанія працює за повним циклом виробництва від переробки винограду до розливу готової продукції у скляні пляшки. Асортимент представлений понад 40 найменуваннями сухих, напівсухих, напівсолодких, міцних та десертних виноградних вин. Компанія має високий технічний рівень і використовує сучасне обладнання виробництва передових європейських фірм, з використанням новітніх технологій та матеріалів, що забезпечують випуск високоякісної продукції. Завдяки вишуканому смаку напоїв дизайну пляшок, а також доступній ціні, продукція підприємства користується попитом на внутрішньому ринку країни. Ведеться робота з випуску продукції на експорт.

З 2011 року компанія почала розширювати виробництво та впроваджувати випуск безалкогольних та слабоалкогольних напоїв. Слабоалкогольна продукція представлена в скляних пляшках, у чотирьох неповторних смаках. Безалкогольна продукція - це лимонади серії "Ретро" преміум класу та енергетичні напої.

Напої слабоалкогольні середньогазовані:

"ВАЙТ" ("WHITE") з ароматом білого вина та м'яти

"ОРІДЖІНАЛ" ("ORIGINAL") з ароматом вермута

Компанією були розроблені рецептури слабоалкогольних напоїв, які складаються з натуральної сировини. До їхнього складу входять основи з натуральних концентрованих соків, з натуральним екстрактом кави, натуральні та ідентичні натуральним ароматизатори, харчові барвники, спирт "Вищої очистки", цукор та очищена вода з артезіанської свердловини. Напої розливають в скляні пляшки закупорені зручною металевою кришечкою. Якість продукту, вишуканий та зручний дизайн, невисока ціна приваблюють покупців. Реалізовують напої в оптових і роздрібних торговельних точках. Споживачі у своїх відгуках відзначають неповторність і насиченість смаку та зручність у користуванні.Товариство з обмеженою відповідальністю "Сонячна Свалява"

Реквізити:

вул. Шевченка, 1 "а"

а/с №37

м. Свалява

адреса готелю "Свалява - SOLVA":

санаторій "Сонячне Закарпаття", 7

с. Поляна

Свалявський район

Закарпатська область

тел./факс: (03133) 3-53-89

e-mail: reception@hotel-svalyava.com

http:\\ www.hotel-svalyava.com

Директор - Грін Віталія Володимирівна

ТОВ "Сонячна Свалява" - веде діяльність курортного готелю "Свалява - SOLVA". Комплекс знаходиться в гарній місцевості, серед живописних Карпат. Тут створені всі умови для прогулянок і релаксації гостей різного віку.

"Свалява - SOLVA"

У куротному готелі "Свалява - SOLVA" гості можуть чудово відпочити в будь-яку пору року незалежно від погодних умов.

"Свалява - SOLVA"

Курортний готель "Свалява - SOLVA" надає послуги з проживання, харчування, лікування та рекреації. Комфортабельні номери, оснащені кондиціонерами, міні-баром, сейфом, телевізором і повністю укомплектованим санвузлом. Головний корпус включає 65 номерів різних категорій. На території готелю діє затишний ресторан, де пропонують закарпатську та європейську кухню, а також є бювет з мінеральною водою.

"Свалява - SOLVA"

Лікування у закладі базується на мінеральній воді "Поляна Квасова", в якій склад гідрокарбонатів значно більший, ніж в інших водах. З додаткових послуг готель пропонує користування басейном, тренажерним залом, фінською сауною, турецькою та руською банями, більярдною, тенісним кортом, спа-процедури та водолікування.Товариство з обмеженою відповідальністю "Консервний завод "Універ"

Реквізити:

адреса виробника:

вул. Промислова, 1

м. Виноградів

адреса потужностей виробництва:

вул. Жовтнева, б/н

с. Фанчиково,

Виноградівський р-н

тел. (03143)26095

E-mail: Lendelsandra@yandex.ua

Директор - Ленд'єл Олександра Олександрівна

Російсько-угорське підприємство "Консервний завод "Універ" засноване в жовтні 2002 року на базі консервного заводу колгоспу "Іскра". В 2008-2011 роках проведена глобальна реконструкція підприємства. Переобладнано консервний цех, згідно міжнародних вимог, закуплено і встановлено устаткування, затвердженні нові технології. Завдяки цьому було налагоджено більший випуск продукції, при менших затратах, значно підвищилась ефективність виробництва. За минулі роки пройдено чималий шлях: створена сировинна база та колектив однодумців, освоєні передові технології. На підприємстві працюють три потужні лінії виробництва консервів.

Річний обсяг виробленої продукції складає 25 млн. умовних банок. Головна перевага продукції - відсутність консервантів, барвників і штучних добавок.

В асортименті підприємства - овочеві маринади, томати у власному соку, салати, лечо натуральне, томатна паста. Виготовляють продукцію в скляних банках ємністю 370 мл., 480мл., 720 мл., 920 мл., 1500мл., 1700 мл., 2650 мл., 3000мл. і металічних банках, що дозволяє компанії в повній мірі задовільняти потреби покупців.

Завод розміщений у Виноградівському районі, в долині ріки Тиса, найбільш екологічно-чистої частини Закарпаття. ТзОВ "Консервний завод "Універ" є одним з передових підприємств у своїй галузі, не тільки на Закарпатті, а і в Україні. Про це свідчать дипломи та нагороди обласної адміністрації, торгово-промислової палати України. Робота підприємства відзначена дипломом на конкурсі з якості продукції - "100 кращих товарів України".

Досвідчений менеджмент і добре організована логістика компанії, дає змогу реалізувати продукцію не лише на території Закарпаття, а й на всіх регіонах України, також експортується на ринки Росії, Казахстану, Білорусії, Ізраїлю. Продукція випускається під власною торговою маркою "Універ Фемелі".Товариство з обмеженою відповідальністю "Ужфарм"

Реквізити:

вул. М.Заньковецької, 77/1

м. Ужгород

тел./факс: (031) 266-27-17

e-mail: Z.Oliynyk@market-universal.com.ua

Директор - Олійник Зоряна Зеновіївна

Послуги із роздрібної та оптової торгівлі лікарськими засобами та виробами медичного призначення

ТзОВ "Ужфарм" - це аптечна мережа, підрозділи якої працюють під торговою маркою "Мережа аптек "D.S." та "Аптека низьких цін". Головна мета діяльності підприємства - надання населенню якісних фармацевтичних послуг, а основними задекларованими цінностями є клієнт, фаховість персоналу та належна якість ліків.

Аптеки пропонують населенню широкий асортимент лікарських засобів та виробів медичного призначення, медико-фармацевтичних товарів: лікувальної косметики, засобів санітарії та гігієни, дитячого харчування, мінеральних вод, біологічно-активних харчових добавок. Обслуговування відвідувачів здійснюють кваліфіковані спеціалісти - провізори та фармацевти, які надають фахові консультації про застосування лікарських засобів за стандартами фармопіки.

Належну якість ліків ТзОВ "Ужфарм" забезпечує завдяки чіткій системі контролю та відповідним умовам зберігання лікарських засобів. Схвалення відвідувачами мережа аптек досягла завдяки повному й своєчасному виконанню їхніх запитів і пошуку нових шляхів постійного удосконалення якості послуг.Товариство з обмеженою відповідальністю "Закарпат-Авто"

Реквізити:

вул. Лавківска 1/Б

м. Мукачево

тел.: (03131) 52444

факс: 03131 5 24 44

е-mail: info@zakarpatavto.com.ua

Керівник підприємства - Ремез Сергій Васильович

Одна з найпрестижніших компаній, яка спеціалізується на продажі нових автомобілів п'яти світових брендів: Audi, Seat, Mitsubishi, Skoda та Lada. Сервіс високого рівня та індивідуальний підхід до кожного клієнта - це візитна картка ТзОВ "Закарпат-Авто".

СТО

Станція технічного обслуговування, оснащена новітнім устаткуванням, що дозволяє надавати послуги з ремонту автомобіля будь-якої складності. Гарантійне, діагностичне та технічне обслуговування в авторизованому сервісному центрі здійснюється згідно зі стандартами імпортерів. Персональні сервіс-менеджери надають консультаційні послуги та позбавляють проблем, пов'язаних із обслуговуванням авто від представлення замовлення до кінцевого етапу його виконання.

СТО

Відділ запасних частин - невід'ємна складова СТО. Його працівники здійснюють продаж деталей, автомобільних аксесуарів і автокосметики. У разі потреби менеджери організують замовлення та доставку відсутніх на складі запасних частин в найкоротший строк. Підприємство впевнене у якості своїх послуг і тому надає гарантію на 6 місяців на всі виконані роботи.

СТО

Досвід і стрімкий розвиток компанії, свідчать про наявність професійної команди, яка працює для задоволення кожного клієнта.

СТОПриватне акціонерне товариство "Закарпаття Лада"

Реквізити:

вул. Собранецька, 160

м. Ужгород

тел.(02122)612011

Генеральний директор - Жамкочян Леван Микичович

Підприємство надає послуги з:

- проведення планового технічного обслуговування;

- ремонту ходової частини;

- стенд комп'ютерного розвалу сходження;

- шиномонтажу та балансування коліс;

- ремонту двигунів;

- комп'ютерної діагностики автомобілів;

- встановлення різноманітних систем сигналізації;

- монтажу різноманітних охоронних пристроїв;

- становлення додаткового обладнання на авто;

- підготовка автомобілів перед продажем;

- переобладнання автомобілів;

- проведення технічних оглядів автомобілів для ДАІ.

Належний рівень обслуговування, висока кваліфікація персоналу, оптимальне співвідношення ціни та якості послуг, відсутність рекламацій на рівень послуг від споживачів зробили підприємство ПрАТ "Закарпаття Лада" одним із лідерів в Україні за рівнем сервісного обслуговування.

СТОДочірнє підприємство "Голден Фудс"

Реквізити:

вул. Заводська, 12

с. Сторожниця

Ужгородський р-н

тел.: (0312) 73-22-92

факс: (0312) 73-22-93

www.goldenfoods.net

Генеральний директор - Карміс Сотіріс

Продукція підприємства користується попитом як на національному так і на міжнародному ринках. Виробництво компанії сертифіковане на відповідність вимогам міжнародного стандарту ISO 22000-2005 (система управління якістю та безпечністю харчових продуктів).

Чіпси картопляні

Чіпси картопляні виробництва ДП "Голден Фудс" виготовляють зі свіжої картоплі спеціальних чіпсових сортів, вирощеної в Україні, нарізаної тонкими скибочками, смаженої у свіжій рослинній олії з додаванням смако-ароматичних добавок вітчизняного й іноземного виробництва. Продукцію у великому асортименті розфасовують в поліпропіленову металізовану плівку. Чіпси виготовлені компанією вирізняються різноманітністю смаків і високою якістю, яка досягається ретельним контролем за технологічним процесом та сировиною.

Девіз підприємства - бути № 1 для споживачів. Приорітетами підприємства є надання високоякісних послуг командою професіоналів, які розділяють традиції ефективності, чесності, відданості та постійне вдосконалення виробничих потужностей для забезпечення покупців і клієнтів найкращими продуктами.Вгору сторінки Назад Вперед Вгору сторінки
Державне підприємство “Закарпатський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації” ©
15 березня 2017 року